Enter your keyword

Návrhy a sestavení herních PC

Výkonné herní PC sestavy se vzduchovým i vodním chlazením na míru

Nechte si od nás navrhnout počítačovou sestavu přímo na míru Vašim požadavků a rozhodujícím faktorům, jako je celková cena sestavy nebo využití počítače. Nezávazně Vám připravíme několik nabídek, z kterých si vyberete, poté Vám sestavíme počítačovou sestavu, kterou otestujeme a vytvoříme testovací protokol. Následně Vám počítačovou sestavu zapojíme a zprovozníme požadovaný software.

Konkrétní námi realizovaná řešení

1) Herní PC s vodním chlazením (Listopad 2019) – Zákazník – Kutná Hora – 95 000,- Kč s DPH (PC sestava)

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném osmijádrovém procesoru (16 vláken) AMD RYZEN7 2700X s frekvencí 3,7 GHz (V turbo režimu 4,3 GHz). Procesor je osazen na základní desce ASUS PRIME X570-PRO.  Součástí sestavy je herní grafická karta MSI NVIDIA GEFORCE 2080 TI  SEA HAWK X, která má paměť 11GB GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0. Zajímavostí této karty je, že je plně osazena a připravena pro napojení na vodní chlazení

Operační systém a programy jsou ukládány na dvou rychlých NVMe SSD discích ADATA XPG SX 8200 PRO o kapacitě 500 Gb. Data jsou ukládána na dvou hard discích Segate BarraCuda s kapacitou 2 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 32 GB RAM paměti DDR4, od výrobce KINGSTON FYPER X FURY s frekvencí 3200 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet, a proto jsme zvolili výkonný zdroj Forton Hyper S s výkonem 850W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni Fractal Design Define R6 s moderním a dravým designem, včetně průhledné bočnice. V sestavě nesmí chybět slim DVD mechanika od firmy LG. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 10 Home 64bit, který byl požadován zákazníkem.

Celá PC sestava je chlazena vodním chlazením s modrou hladící kapalinou. Procesor i grafická karta jsou osazeny vodními bloky, které jsou zapojené do celého vodního okruhu, který proudí přes dva radiátory z, kterých odvádí teplo 4 tiché větráčky.

PC sestava je osazena také LED pásky, jejich barvu lze ovládat přes software v PC, který ovládá osvětlení grafické karty, základní desky, procesoru a LED pásků.

2) Herní PC (červen 2018) – Zákazník – Brno – 41 350,- Kč s DPH (PC sestava + monitor)

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném šestijádrovém procesoru (12 vláken) Intel Core i7-8700 s nejnovější technologií Coffee Lake a frekvencí 3,2 GHz (V turbo režimu 4,3 GHz). Procesor je osazen na základní desce ASUS ROG STRIX Z370-H GAMING. Procesor není chlazen základním chladičem, ale chladičem Cooler Master Hyper 212 EVO LED, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je herní grafická karta ASUS ROG STRIX GTX 1060 Gaming, která má paměť 6GB GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0.

Operační systém a programy jsou ukládány na rychlém SSD disku WD Blue o kapacitě 240 Gb. Data jsou ukládána na hard disku WD Blue s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR4, které jsou v jednom modulu o á GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 2666 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj Forton Hyper S s výkonem 700W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni EVOLVEO T3 s moderním a dravým designem. Počítačová skříň obsahuje 3 větráky, které svítí modře do barvy celé počítačové sestavy. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 10 Home 64bit, který byl požadován zákazníkem.

K sestavě jsme dále dodali herní monitor 24″ LED Zowie by BenQ XL2411P-FHD,DVI,HDMI,DP, který je určen pro ESPORT.

3) Herní PC (červen 2018) – Zákazník – Kolín – 23 390,- Kč s DPH (PC sestava)

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném šestijádrovém procesoru Intel Core i5-8500 s nejnovější technologií Coffee Lake a frekvencí 3,0 GHz (V turbo režimu 4,1 GHz). Procesor je osazen na základní desce Asrock Z370m Pro4. Procesor není chlazen základním chladičem, ale chladičem Cooler Master Hyper 212 EVO LED, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je grafická karta ASUS ROG STRIX RX 560 Gaming, která má paměť 4GB GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0.

Operační systém a programy jsou ukládány na rychlém SSD disku WD Green o kapacitě 240 Gb. Data jsou ukládána na hard disku WD Blue s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR4, které jsou v jednom modulu o á GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 2400 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj Forton Hyper S s výkonem 600W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni EVOLVEO T3 s moderním a dravým designem. Počítačová skříň obsahuje 3 větráky, které svítí modře do barvy celé počítačové sestavy. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 10 Home 64bit, který byl požadován zákazníkem.

4) Herní PC (září 2014) – Zákazník – Brno

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném procesoru Intel Core i5-4575K s frekvencí 3,2 GHz (V turbo režimu 3,6 GHz). Procesor je osazen na základní desce ASUS MAXIMUS VII RANGER. Procesor není chlazen základním chladičem, ale chladičem Code master Hyper 212 EVO, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je grafická karta ASUS RADEON R7 260X, která má paměť 2GB, takt jádra 1075 MHz, takt paměti 1250 MHz GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0.

Data jsou ukládána na hard disku Segate Barracuda s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR3, které jsou ve dvou modulech po 4 GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 1600 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj CORSAIR RM650 s výkonem 650W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni ZALMAN Z PLUS HF1 s moderním a dravým designem. Počítačová skříň obsahuje 3 větráky, které svítí červeně do barvy celé počítačové sestavy. V čelním panelu si můžete všimnout dotykového panelu ASUS ROG Front Base na kterém lze nastavovat otáčky chladiče a větráku, přepínat režim grafické karty a mnoho dalšího. Tento komponent byl k sestavě dodán jako dárek. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Jako zobrazovací zařízení jsme zvolili monitor Benq RL2455HM s 24″ LCD obrazovkou. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 8.1 64bit, který byl požadován zákazníkem.

Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv poptávkou nebo dotazem. Můžete nás kontaktovat přes e-mail info@itkh.cz, nebo telefon 721 607 964.

Naše služby