Enter your keyword

Naše služby

Návrhy, realizace a správa firemních sítí včetně serverů

Navrhneme Vám firemní doménovou síť, zprostředkovanou pomocí Windows Serveru nebo Linux serveru, které Vám dodáme a naprogramujeme na míru. Připravíme kompletní návrh oprávnění, dle firemních pozic, aby každý zaměstnanec přistupoval jen k firemním datům, které spadají pod jeho pracovní pozici.

Prostřednictvím těchto serverů Vám dále můžeme nabídnout vytvoření vlastního FTP serveru, File (souborového) serveru, doménového řadiče atd.

Návrhy, realizace a správa LAN sítí včetně jejich oprav

Potřebujete navrhnout celou firemní síť nebo ji obměnit za nové aktivní prvky a kabeláž? Nedostačuje Vám WIFI signál po celém bytu? Tak neváhejte a obraťte se na nás s Vaším problémem.

Navrhneme Vám kompletní síťové řešení po celé administrativní budově nebo bytě včetně aktivních prvků. Postaráme se o implementaci sítě a dodání materiálu.

Návrhy a sestavení PC sestav - Herní, kancelářské, domácí

Nechte si od nás navrhnout počítačovou sestavu přímo na míru Vašim požadavků a rozhodujícím faktorům, jako je celková cena sestavy nebo využití počítače.Nezávazně Vám připravíme několik nabídek, z kterých si vyberete, poté Vám sestavíme počítačovou sestavu, kterou otestujeme a vytvoříme testovací protokol. Následně Vám počítačovou sestavu zapojíme a zprovozníme požadovaný software.

Zálohování firemních dat

Zálohování důležitých firemních dat je důležitou a často opomínanou otázkou v oblasti IT.

Nemáte vyřešené zálohování důležitých firemních dat? Tak neváhejte a obraťte se na nás. Navrhneme Vám hardware na který zálohovat data (NAS úložiště, FTP server, Cloudové úložiště), zprostředkujeme Vám zálohovací program a sestavíme Vám plán zálohování, podle důležitosti souborů.

Návrhy tiskových řešení

Navrhneme Vám kompletní tiskové řešení po administrativní budově nebo domácnosti, v které budete chtít zoptimalizovat spotřebu tonerů nebo obměnit tiskové zařízení.

Nejprve zmapujeme současný stav tiskového řešení, poté navrhneme v grafické podobě několik nových řešeních, z kterých si budete moct vybrat. Následně se postaráme o dodání zařízení, zapojení kabeláže a zprovoznění tiskáren. Zprostředkujeme Vám i dodání tiskového spotřebního materiálu jak do firem tak domácností.

IP Interkomy - 2N, SOMFY atd.

Nabídneme vhodný IP interkom dle zaměření Vaší společnosti. Postaráme se o jeho montáž a implementaci, včetně jeho nastavení a napojení do ostatních systému.

IP Interkom je doruzímívací, zabezpečovací zařízení, které lze nainstalovat do LAN sítě a tím ze všech míst, kde budete mít připojení k síti WIFI nebo 4G. Přes IP Interkomy lze realizovat dveřní komunikátor, kdy na Vás host zazvoní a díky interkomu spolu můžete přes smartphone komunikovat, uvidíte a dokonce mu můžete i otevřít vchodové dveře.

Prodej spotřebního materiálu k tiskárnám - Tonery, cartridge, válce

Nově Vám nabízíme dodání jak originálních tak alternativních tonerů, cartridge a tiskových válců do všech typů tiskáren.

Aleternativní spotřební materiál má obrovskou výhodu v ceně, která je až 5x nižší oproti originálnímu spotřebnímu materiálu. Alternativní spotřební materiál odebíráme od prověřené české společnosti, které se tímto zabývá již přes 20 let, takže zaručujeme kvalitu.

Internetové reklama Google Adwords, Facebook, Sklik a správa sociálních sítí

Postaráme se o vaši PPC reklamu. Od počáteční analýzy přes založení / přebrání účtu, tvorbu kampaní až po následnou správu. Specializujeme se na Google AdWords, Sklik a reklamu na sociálních sítích Facebook a Instagram.

Na konci každého měsíce Vám vyreportujeme Vaše aktuální statistiky a úspěchy reklam, včetně informaci o návštěvností Vašeho webu nebo eshopu.

Opravy a čištění počítačů, odvirování počítačů

Provádíme diagnostiku a následnou opravu nebo výměnu vadných komponentů.

Dále poskytujeme odvirovaní vašeho počítače od škodlivých kódů a programů, které neodchytí Váš antivirový program. Můžeme Vám také nabídnout a zprostředkovat antivirový program, podle toho, kde zařízení využíváte.

Vyčistíme Vám počítač od prachu a nečistot, které se do jeho počítačové skříně natáhnou pomocí větráků. Vlivem zpomalení větráku dochází často k přehřátí komponentů. Vyčištěním ušetříte životnost komponentů.

Docházkové systémy

Nabídneme Vám vhodný docházkový systém dle počtu Vašich zaměstnanců a potřeb výstupů docházky. Postaráme se o jeho montáž a implementaci, včetně prvotního zadání zaměstnanců do systému a zaškolení pro práci s docházkovým programem.

Prodej elektroniky

Máte zájem o nákup jakékoliv elektroniky? Od PC a komponentů, přes tiskárny a spotřební materiál, telefony, tablety a příslušenství až po televize a mnoho dalšího? Pomůžeme Vám i s výběrem produktu a značky přesně podle Vašich požadavků.

Jsme schopni cenově konkurovat českým gigantům jako je alza.cz a czc.cz.
V okolí Kutné Hory a Kolína zaručujeme osobní předání a případné nastavení elektroniky na místě.

Zboží dodováme jak koncovým zákazníkům tak i firmám jelikož jsme plátci DPH.

Kamerové systémy

Návrh a realizace vnitřních a venkovních kamerových systémů pomocí moderních IP kamer. Implementace záznamového softwaru a zařízení pro ukládání záznamu, součástí je i zaškolení pro práci se záznamovým software.

IP kamery (síťové kamery) zachycují a vysílají živé záběry přímo přes IP síť (ethernet linka nebo WIFI) a umožňují tak uživatelům lokálně nebo na dálku sledovat, ukládat a spravovat video záběry. IP kamery umožňují obousměrnou audio komunikaci, tedy dokážete prostřednictvím kamery mluvit, ale také i poslouchat.

Tvorba moderních webových stránek

Rychlá tvorba, nezávazná analýza a výhodné ceny

• Naší prioritou při tvorbě webových stránek je především jejich funkčnost a jejich přínos pro naše klienty. Weby navrhujeme tak, aby přiváděly nové zákazníky a byly úspěšné. Právě proto začínáme naši práci vstupní analýzou, při které určíme cíle webových stránek a postup, jak jich úspěšně dosáhnout.

• Tvorba webových stránek zahrnuje tyto kroky: analýzu, navržení grafické podoby stránek, kódování grafiky, programování a následně testování, aby bylo jisté, že vše funguje tak, jak má.

• Při tvorbě webových stránek klademe důraz na uživatelskou přívětivost a funkčnost. Zároveň jsou námi vytvářené weby responzivní, přizpůsobí se tak chytrým telefonům a tabletům.

• I po spuštění webových stránek Vám jsme k dispozici a pomůžeme Vám s jejich správou. K administraci webu používáme redakční systém do kterého Vás v případě zájmu zaučíme.

Postup tvroby nových webových stránek

Podívejte se na nejzajímavější a největší vybrané reference a spolupráce s firmami

Reference