• + 420 721 607 964
  • info@itkh.cz

Opravy a čištění počítačů, odvirování počítačů

Provádíme diagnostiku a následnou opravu nebo výměnu vadných komponentů.

Dále poskytujeme odvirovaní vašeho počítače od škodlivých kódů a programů, které neodchytí Váš antivirový program. Můžeme Vám také nabídnout a zprostředkovat antivirový program, podle toho, kde zařízení využíváte (domácnost, práce, server).

Vyčistíme Vám počítač od prachu a nečistot, které se do jeho počítačové skříně natáhnou pomocí větráků a tím zpomalí jejich chod. Vlivem zpomalení větráku dochází často k přehřátí komponentů. Vyčištěním ušetříte životnost komponentů. Čištění provádíme pomocí stlačeného vzduchu a antistatických hadříků.

Výměna chladiče procesoru a větráku PC skříně

Výměna chladiče procesoru a větráku PC skříně u zákazníka. K nefunkčnosti předešlého chladiče a větráku došlo kvůli velkým nánosům prachu a zanešení motorků větráků. Nejdříve jsme odmontovali staré chlazení včetně základové desky. Poté jsme použili stlačený vzduchu k vyčištění prachu z PC skříně a pak následovala již finální instalace.

Fotografie byla pořízena ještě před závěrečným urovnáním kabeláže a očištění zbytkového prachu.

Vyčištění PC skříně pomocí stlačeného vzduchu

Ukázka vyčištění PC od prachu pomocí stlačeného vzduchu. Nánosy prachu způsobují zpomalení chodu větráku a tím dochází k přehřívání komponentů a tím snížení jejich životnosti. Po vyčištění je hned znát i méně hlučný chod větráku PC.

Další ukázka vyčištění PC skříně pomocí stlačeného vzduchu

 

Neváhejte a zašlete nám Váš konkrétní požadavek a my Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

↓