• + 420 721 607 964
  • info@itkh.cz

Návrhy a sestavení počítačových sestav (herní, kancelářské, domácí)

Nechte si od nás navrhnout počítačovou sestavu přímo na míru Vašim požadavků a rozhodujícím faktorům, jako je celková cena sestavy nebo využití počítače.Nezávazně Vám připravíme několik nabídek, z kterých si vyberete, poté Vám sestavíme počítačovou sestavu, kterou otestujeme a vytvoříme testovací protokol. Následně Vám počítačovou sestavu zapojíme a zprovozníme požadovaný software.

Konkrétní námi realizovaná řešení:

1) Herní PC (červen 2018) – Zákazník – Brno – 41 350,- Kč s DPH (PC sestava + monitor)

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném šestijádrovém procesoru (12 vláken) Intel Core i7-8700 s nejnovější technologií Coffee Lake a frekvencí 3,2 GHz (V turbo režimu 4,3 GHz). Procesor je osazen na základní desce ASUS ROG STRIX Z370-H GAMING. Procesor není chlazen základním chladičem, ale chladičem Cooler Master Hyper 212 EVO LED, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je herní grafická karta ASUS ROG STRIX GTX 1060 Gaming, která má pamět 6GB GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0.

Operační systém a programy jsou ukládány na rychlém SSD disku WD Blue o kapacite 240 Gb. Data jsou ukládána na hard disku WD Blue s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR4, které jsou v jednom modulu o á GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 2666 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj Forton Hyper S s výkonem 700W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni EVOLVEO T3 s modermín a dravým designem. Počítačová skřín obsahuje 3 větráky, které svítí modře do barvy celé počítačové sestavy. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 10 Home 64bit, který byl požadován zákazníkem.

K sestavě jsme dále dodali herní monitor 24″ LED Zowie by BenQ XL2411P-FHD,DVI,HDMI,DP, který je určen pro ESPORT.

2) Herní PC (červen 2018) – Zákazník – Kolín – 23 390,- Kč s DPH (PC sestava)

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném šestijádrovém procesoru Intel Core i5-8500 s nejnovější technologií Coffee Lake a frekvencí 3,0 GHz (V turbo režimu 4,1 GHz). Procesor je osazen na základní desce Asrock Z370m Pro4. Procer není chlazen základním chladičem, ale chladičem Cooler Master Hyper 212 EVO LED, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je grafická karta ASUS ROG STRIX RX 560 Gaming, která má pamět 4GB GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0.

Operační systém a programy jsou ukládány na rychlém SSD disku WD Green o kapacite 240 Gb. Data jsou ukládána na hard disku WD Blue s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR4, které jsou v jednom modulu o á GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 2400 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj Forton Hyper S s výkonem 600W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni EVOLVEO T3 s modermín a dravým designem. Počítačová skřín obsahuje 3 větráky, které svítí modře do barvy celé počítačové sestavy. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 10 Home 64bit, který byl požadován zákazníkem.

 

3) Herní PC (září 2014) – Zákazník – Brno

Tato počítačová sestava je postavena na výkonném procesoru Intel Core i5-4575K s frekvencí 3,2 GHz (V turbo režimu 3,6 GHz). Procesor je osazen na základní desce ASUS MAXIMUS VII  RANGER. Procer není chlazen základním chladičem, ale chladičem Code master Hyper 212 EVO, který umožňuje rychlejší průtok vzduchu a nebude tak docházet k přehřívání. Součástí sestavy je grafická karta ASUS RADEON R7 260X, která má pamět 2GB, takt jádra 1075 MHz, takt paměti 1250 MHz GDDR5 a je posazena na sběrnici PCI Express 3.0. Data jsou ukládána na hard disku Segate Barracuda s kapacitou 1 TB a rychlostí otáček 7 200 za sekundu. Sestava obsahuje 8 GB RAM paměti DDR3, které jsou ve dvou modulech po 4 GB od výrobce CRUCIAL s frekvencí 1600 MHz. Celou tuto sestavu je potřeba vhodně napájet a proto jsme zvolili výkonný zdroj CORSAIR RM650 s výkonem 650W. Všechny tyto komponenty jsou vložené v počítačové skříni ZALMAN Z PLUS HF1 s modermín a dravým designem. Počítačová skřín obsahuje 3 větráky, které svítí červeně do barvy celé počítačové sestavy. V čelmím panelu si můžete všimnout dotykového panelu ASUS ROG Front Base na kterém lze nastovat otáčky chladiče a větráku, přepínat řežim grafické karty a mnoho dalšího. Tento komponent byl k sestavě dodán jako dárek. V sestavě nesmí chybět DVD mechanika od firmy LG. Jako zobrazovací zařízení jsme zvolili monitor Benq RL2455HM s 24″ LCD obrazovkou. Celá tato sestava běží na operačním systému Microsoft Windows 8.1 64bit, který byl požadován zákazníkem.

Pro prohlížení galerie této počítačové sestavy klikněte na jeden z obrázků. Tyto fotografie nám byly zasnály zákazníkem.

 

Neváhejte a zašlete nám Váš konkrétní požadavek a my Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

↓