• + 420 721 607 964
  • info@itkh.cz

Návrhy firemních sítí, včetně serverů (Windows Server, Linux)

Navrhneme Vám firemní doménovou síť, zprostředkovanou pomocí Windows Serveru nebo Linux serveru, které Vám dodáme a naprogramujeme na míru. Připravíme kompletní návrh oprávnění, dle firemních pozic, aby každý zaměstnanec přistupoval jen k firemním datům, které spadají pod jeho pracovní pozici.

Prostřednictvím těchto serverů Vám dále můžeme nabídnout vytvoření vlastního FTP serveru, File (souborového) serveru atd.

Konkrétní námi realizovaná řešení:

1) Dell PowerEdge R320 (1.) a Dell PowerEdge R220 (2.)

  1. Windows Server 2012 R2 Standard Edition. Server byl nakonfigurován jako doménový, active directory a souborvý server pro firemní síť, přes který se řeší uživatelská oprávnění při práci ve firemní síti. Na serveru běží také databázová služba pro běh ekonomického systému a terminálová služba pro uživatele pracujíci vzdáleně.
  2. OS Fedora 21 (Linux). Na serveru běží databázová služba a FTP server, který slouží pro datový přenos mezi středisky a k zálohování firemních dat.

 

servery

2) Dell PowerEdgeTR320 (1.)

  1. Windows Server 2012 R2 Standard Edition. Server je nakonfigurován jako souborvý server. Na serveru běží datová SQL služba pro běh ekonomického systému, služba pro nahrávání zázmamů z kamerového systému a terminálová služba pro uživatele pracujíci vzdáleně.

server_caslav
Neváhejte a zašlete nám Váš konkrétní požadavek a my Vám zpracujeme nabídku přímo na míru.

↓